Pal. J. Matulaičio
Šeimos pagalbos centras
Darbuotojai
 Mantės
Psichologė, psichoterapeutė Rimantė Eidukevičiūtė
                                             Centro vadovė ir steigėja
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 659 05051
El. paštas: Rimante@matulaiciospc.org 
Sigitos

Socialinė darbuotoja Sigita Bagdonaitė
Šeimų tarnybos vadovė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 640 57002
El.paštas: Matulaitis.seimos@gmail.com

 Astos Psichologė Asta Eitminavičiūtė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 659 05051
El.paštas: Asta.matulaitis@gmail.com
 Nijolės Individualiosios psichologijos konsultantė Nijolė Kukuraitienė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 670 97113
El.paštas: Nijolekuk@gmail.com
 aurelija Šeškinės dienos centro socialinė darbuotoja Aurelija Kuliešaitė
Šeškinės g. 65-74, Vilnius
Mob.: +370 659 05052
El.paštas: Seskines.dc@gmail.com
Šeškinės dienos centro socialinė darbuotoja Indrė Ivanauskienė
Šeškinės g. 65-74, Vilnius
Mob.: +370 659 05052
El.paštas: Seskines.dc@gmail.com
 greta Socialinė darbuotoja Greta Voverytė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 647 13043
El.paštas:Greta.matulaitis@gmail.com
    

Socialinė darbuotoja Justė Rakauskienė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 647 10578
El.paštas: Juste.matulaitis@gmail.com

Socialinė darbuotoja Eglė Perkauskienė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 647 10541
El.paštas:Eglė.matulaitis@gmail.com
 SONY DSC Socialinė darbuotoja Marija Grinaitė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 640 80387
El.paštas:Marija.matulaitis@gmail.com
 Skirmantės Socialinė darbuotoja Skirmantė Kukuraitienė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Mob.: +370 640 67960
El.paštas: Skirmante.matulaitis@gmail.com
 
 Miko Socialinis darbuotojas Michail Arefjev
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 640 59171
El.paštas:Michail.matulaitis@gmail.com
 Violetos Vyr. buhalterė Violeta Toropčina
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: 8 659 05051
El.paštas:violeta.toropcina@gmail.com
 
  Finansininkė Renata Jureko
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: 8 659 05051
El.paštas: Renata.finans@gmail.com
 
 Lilijanos  Darželio koordinatorė Lilijana Marcinkevičiūtė
J. Matulaičio a. 3, Vilnius
Tel.: (+370 5) 246 17 72
Mob.: +370 649 26233
El.paštas:dcbiciuliai@gmail.com
 
"Jei kas mane myli, laikysis mano žodžio, ir mano Tėvas jį mylės; mes pas jį ateisim ir apsigyvensim." Jn 14,23